sobota, 13 sierpnia 2016

Vegan time in Berlin


Lato- czas spontanicznych decyzji, czy też odrobiny słodkiego szaleństwa. Moment, który napędza w nas radość życia. Jeżeli, oprócz najukochańszej oczywiście mody, lubicie zdrową wegańską kuchnię; to właśnie Berlin jest strzałem w dziesiątkę. Jest to idealne miejsce na zasmakowanie się w wegańskich specjałach.
Cudowna, jest ogromna różnorodność i łatwo dostępność wegańskich produktów. Od pierwszych godzin otwarcia, bary są oblegane, przez tłumy zwegowanych:) Mój ograniczony czas, pozwolił mi na odwiedzenie tylko dwóch takich miejsc. Byłam, szczerze zachwycona wszystkim co mnie otaczało, czysta żywność plus przemiła atmosfera, unosząca się wokół organicznych produktów. Poemat dla ciała i ducha. Takie miejsca, zwłaszcza w dużych miastach, są oazą wytchnienia dla osób szukających ukojenia, podczas każdego ciężkiego dnia. Można się tam śmiało zresetować i doładować baterie. Jednym słowem, dostać dobry zastrzyk energii i witalności do dalszych działań wszelakich:).

 Mam nadzieję, że narobiłam wam apetytu;)

                                           THE BOWL Warschauer str 33 Berlin

                                             GOODIES Warschauer str 33 Berlin
                                     LET IT BE VEGAN BURGER BAR Treptower str 90


Warto też, wybrać się na długi spacer, po głównej ulicy w zachodniej części Berlina. Ulica ma długośc 3,5 km, więc radzę mieć wygodne buty.

0 komentarze

Prześlij komentarz