czwartek, 16 października 2014

Post o ekologii


        Dzisiejsza doba, zmusza nas do pójścia w kierunku jak najbardziej naturalnym- czyli ekologii. Powinna ona być stałym zjawiskiem na naszej najdroższej ziemi. Żeby, każdy mógł wnieść coś od siebie do naszego środowiska i naszej planety, która jest niewątpliwym cudem, podaję adres linka pod którym znajduje się film pt. "Ziemia nasz dom" (http://video.anyfiles.pl/Ziemia+-+nasz+dom+12/Ludzie/video/119337).
       Według mnie, jest to najbardziej wzruszający i najpiękniejszy film dokumentalny jaki do tej pory widziałam. Niesamowite zdjęcia z lotu ptaka, opowieść o czasach w których pieniądze i zysk stanowią nadrzędną wartość, ponad cierpienie ludzi, zwierząt, ponad równowagę przyrody. Mam nadzieje, że po obejrzeniu tego filmu, każdy znajdzie w sobie głęboką refleksję i wskazówkę, która będzie wyznacznikiem jego dalszych działań nawet minimalnych! Działań, które mogą poprawić życie, zarówno jednostki jak i całości istnienia. W końcu każdy zależy od każdego, czy tego chcemy czy nie!
Znalezione obrazy dla zapytania ziemia z lotu ptakaZnalezione obrazy dla zapytania ziemia z lotu ptakaZnalezione obrazy dla zapytania ziemia z lotu ptaka
    
Podobny obraz
Znalezione obrazy dla zapytania ziemia z lotu ptakaPodobny obraz
Znalezione obrazy dla zapytania ziemia nasz dom film dokumentalny
 Przy okazji tego filmu nasuwa mi się cytat, który kiedyś zapisałam sobie w telefonie komórkowym, aż w końcu się przydał!
   "Żyjecie tak, jakbyście mieli żyć wiecznie, i nigdy nie przychodzi wam na myśl wasza kruchość, nie zważcie na to ile czasu już przeminęło. Trwonicie go jakbyście czerpali z pełnego i nieprzebranego zasobu. Obawiacie się wszystkiego jako śmiertelni, a pożądacie wszystkiego jakbyście byli nieśmiertelni."

Życzę miłego oglądania i czekam na komentarze.


0 komentarze

Prześlij komentarz